Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - Bevielė interneto prieiga

APIE LAJM | IT INFORMACIJA | Bevielė interneto prieiga

Nuo 2016-09-01 LAJM pradėjo veikti atnaujinta bevielės interneto prieigos sistema LAJM mokymo korpuse, laboratorijų korpuse ir bendrabutyje. 

Iš viso bevielės prieigos sistemoje yra matomi trys tinklai:

  • eduroam- tai autorizuoto prisijungimo tinklas, skirtas visiems LAJM naudotojams, turintiems elektroninę paskyrą (plačiau apie eduroam pasaulyje);
  • EDU - tai tinklas, naudojamas tik administravimo funkcijų atlikimo tikslais;
  • EDU GUEST - tai tinklas, skirtas LAJM svečiams, kurie neturi LAJM elektroninės paskyros, o sukuriami prisijungimo duomenys turi terminuotą galiojimą.

Naudojimosi eduroam bevielio interneto prieigos paslauga sąlygos:

Prisijungimas prie eduroam tinklo:

  • vartotojo vardas (tapatybė) - tai jūsų LAJM elektroninio pašto adresas;
  • slaptažodis - tai tik jūsų iniciatyva ir tik jums sugeneruojamas unikalus simbolių rinkinys (tai atlikti galite pasinaudodami LAJM svetainės viršutiniame Meniu esančia nuoroda "EDUROAM").

EDUROAM slaptažodžio užsakymo procedūra:

Prisiminkite, kad LAJM el. pašto adresas - tai elektroninės tapatybės patvirtinimas, todėl už elektroninės paskyros saugumą yra atsakingas naudotojas, kuris įsipareigoja neviešinti slaptažodžio tretiesiems asmenims, keisti ne rečiau kaip kas 60 prisijungimų ir naudoti elektroninę paskyrą studijų ir mokslo tikslais.

Iškilus klausimams, galite rašyti el. paštu helpit@lajm.lt arba atvykti į 119 kabinetą darbo valandomis, t.y. I-V nuo 08:00 iki 12:00 ir nuo 13:00 iki 17:00. Jei problema iškyla jungiantis savo įrenginius, atvykdami galite pasiimti ir įrenginį, kad galima būtų problemą išspręsti kartu.