Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - Naujienos ir įvykiai

STUDIJOS | Erasmus+ programa | Naujienos ir įvykiai

PRIEŠ VELYKINĖ POPIETĖ

Artėjant šv. Velykoms praleidome nuostabią popietę su atvykusiais Erasmus+ studentais, vaišindami vieni kitus skirtingų kultūrų maistu bei užkandžiais.
Studentai nustebino savo išskirtiniais margučiais, nacionaliniu maistu ir skaniais užkandžiais. Taip pat kvietėme ir juos paragauti lietuviškų šaltibarščių, keptos duonos su sūriu, tinginio. Kartu žaidėme velykinius žaidimus, dalinomės šv. Velykų tradicijomis. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę geriau pažinti vienas kitą, sužinoti daugiau apie kiekvieną iš studentų, jų pomėgius, laisvalaikį, šv. Velykų tradicijas.

 

DĖSTYTOJAI IŠ RUMUNIJOS

Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje nuo 2022 m. kovo 28 d. pagal Erasmus+ programą atvyko dėstyti paskaitas studentams svečiai iš Rumunijos, Academia Navală "Mircea cel Bătrân": Ms. Edith-Hilde Kaiter, Mr. Ionut Christian Scurtu and Mr. George Novac. Džiaugiamės galėdami pasidalinti patirtimi su kolegomis, kartu pristatyti svečius LAJM studentams, praturtinti paskaitų turinį naujais mokymosi metodais.
 

 

KLAIPĖDOS ERASMUS+ STUDENTAI

2022 m. kovo 24 d. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla pakvietė Erasmus+ studentus iš Klaipėdos ekskursijos metu atrasti galimybių jūras. Sulaukėme daugiau nei 60 svečių iš Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK), Lietuvos verslo kolegijos (LTVK), Klaipėdos universiteto (KU) ir, žinoma, mūsų Erasmus+ studentų.
Erasmus+ programa daro teigiamą poveikį ir suteikia naujas galimybes švietimo, socialiniam, asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Mobilumas pagerina įsidarbinimo galimybes, padeda ugdyti pasitikėjimą, nepriklausomybę ir ugdo priklausymo Europai jausmą.
Sveiki atvykę į laivą! Į Jūsų klausimus visada pasiruošęs atsakyti Lietuvos aukštosios mokyklos Tarptautinių ryšių skyrius el. paštu lma@lajm.lt.