STUDIJUOK LAJM | LAIVYBOS IR LOGISTIKOS INFORMACIJOS SISTEMOS

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla -laivybos ir logistikos informacijos sistemos

Laivybos ir logistikos informacijos sistemos - tai vienintelė Lietuvoje tarpkryptinė studijų programa, suteikianti žinių ir kompetencijų ne tik informacijos sistemų, bet ir laivybos bei tarptautinės logistikos dalykinėse srityse.

Šiuolaikinė globali tiekimo logistinė grandinė yra neišvengiamai susijusi su ketvirtąja pramonės ir technikos revoliucija, todėl į visus procesus yra diegiamos ne tik naujausios skaitmeninės daiktų interneto technologijos, tačiau kuriami ir diegiami pilnai automatizuoti laivybos ir logistikos segmentai. Kaip ir visais laikotarpiais, taip ir šiuo laikotarpiu atotrūkis tarp programuotojų ir vadovų bei vadybininkų didėja, todėl laivybos ir logistikos informacijos sistemų studijų programos absolventai galės tą atotrūkį mažinti panaudodami įgytas programavimo, duomenų analitikos, logistinė grandinės valdymo žinias ir įgūdžius, taikydami didžiųjų duomenų apdorojimo principus bei palaikydami dirbtinio intelekto įskiepius plėtojant skaitmeninių dvynių idėją laivyboje ir logistikoje.

Baigus laivybos ir logistikos studijų programą yra suteikiamas informatikos mokslų  profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Tai- perspektyvios studijos Klaipėdoje - Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje!