Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2016 m.

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2016 m. archyvas

DANGĖS UNDINĖS IR KURŠIO LEGENDA ATGIJO

Klaipėda - jūrininkų miestas, o prieš metus jame „apsigyveno“ Undinės skulptūra prie Biržos tilto. Šių personažų neturi joks kitas Lietuvos miestas. Tad visi klaipėdiečiai bei miesto svečiai vasario 12-14 dienomis buvo kviečiami rašyti meilės laiškus savo mylimiesiems senamiesčio kavinėse, pažymėtose specialiais lipdukais. Visi laiškai bus išlydėti į jūrą iš tikro laivo.
Vasario 14-ąją, romantišką sekmadienio vakarą, ant Biržos tilto atgijo nepaprasta Dangės undinės ir kuršio legenda, kurią dovanojo LAJM. Legendą prikėlė LAJM jūrinis vaikinų choras, ansamblis „Žilvinas“ ir Klaipėdos muzikinio teatro solistai bei įspūdingas ugnies fakyrų pasirodymas. 
Meilės dieną visi apsilankę kavinėse Anikės kavinė, S7even Pub, Coffee Inn, boutique Lighthauzas, Pitliaus skanėstai, Nesė pramogų banko kavinėse (Easy Lounge, Irish Nesė Pub), Vanilės namai, Kavos architektai, Old Mill, UAB Klaipėdos kepykla, La Maison, Sūrio „Džiugas“ namai, ir pasipuošę undinės ar jūrininko kostiumais, buvo vaišinami nemokama kava ir desertais.
Renginio akimirkos „Vakarų eksprese“ >>>, dienraštyje „Klaipėda“ >>>, Youtube filmuke >>>.