Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2016 m.

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2016 m. archyvas

PRIESAIKA JŪRAI

2016-05-14 vyko tradicinė iškilminga LAJM pirmojo kurso studentų priesaika jūrai prie Albatroso paminklo. Smiltynėje ši priesaika, kaip atnaujinta tradicija, skamba jau penktus metus.
Kadangi priesaika jūrai - tai šventė ne tik studentams, bet ir jų artimiesiems - popietė LAJM buvo skirta jų apsilankymui auditorijose, muziejuje, treniruokliuse ir kt. Gidais tapo patys studentai, kurie su savo artimaisiais iškilminga eisena pasiekė „Albatroso“ paminklą ir davė priesaiką jūrai: būti ištikimais Lietuvos, kaip jūrinės valstybės idėjai, gerbti LAJM vėliavą ir jūrinę uniformą, tikslingai panaudoti suteikiamas žinias bei būti dorais ir garbingais jūrininkais ar jūrinio verslo atstovais. Šia svarbia proga pirmo kurso studentus ir jų artimuosius sveikino LAJM direktorius prof. V. Senčila, Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas bei kapitonas S. Šileris.
LAJM, kaip aktyvi septintojo „Klaipėdos laivų parado“ partnerė, aktyviai įsitraukė į renginio programą: LAJM studentai kelė LR vėliavą Kruizinių laivų terminale, KJP jaunesniųjų karininkų vadų mokymų klausytojai davė kario ir karininko priesaikas kruizinių laivų terminale.
Daugiau šventės akimirkų „Klaipėdos šventės“ >>>, „Vakarų ekspresas“ >>>, „Klaipėda“ >>>, „Lietuvos rytas“ >>>.