Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2016 m.

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2016 m. archyvas

KARJEROS SAVAITĖ'2016

2016 11 07 Lapkričio 7 - 11 dienomis Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje vyko Karjeros savaitė'2016 renginiai. Programoje suplanuoti renginiai buvo skirti studentams, dėstytojams, mokytojams bei moksleiviams.
Pirmadienį renginių ciklą 10 val. pradėjo VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, kuris teigė, kad Klaipėdos uostas - galimybių uostas, o AB „Vakarų laivų gamykla“ personalo direktorė Ala Minkevičienė, atskleidė gyvenimo sėkmės formulę. Taip pat pranešimą apie Klaipėdos uostą,  AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) veiklą bei kompanijos galimybes pristatė komercijos direktorius Vytautas Kaunas.
 
Antradienis - jūrų transporto logistų diena. Šia proga į susitikimą pokalbiui su studentais atvyko "DFDS Seaways" Linijos agentūros direktorius Tomas Mačiulskis ir UAB "Transocean Lietuva" marketingo direktorius  Viačeslavas Peganovas. UAB "Transocean Lietuva" tradiciškai stipendiją įteikė geriausiai studijuojančiai Jūrų transporto logistikos technologijų studijų studentei Simonai Rauktytei. Taip pat apie Erasmus+ programos galimybes pranešimus skaitė 14-T-6 grupės studentai: Karolina Triušaitė, Kęstutis Bartininkas, kurie pasidalino savo patirtimi praktikos metu.
 
Trečiadienis - išskirtinė diena jūrininkams. Rytas prasidėjo su Lietuvos  jūrininkų sąjungos pirmininku Petru Bekėža, kuris studentams skaitė pranešimą apie "darbo jūrų laivyboje konvencija", o LAJM absolventas, vyr. mechanikas Žilvinas Jakučiūnas supažindino laivų ir energetinių įrenginių eksploatavimo studentus  su laivų mechaniko karjera. 3 kurso el. mechanikai išvyko i Tarptautinę perkėlą, kur aplankė ir susipažino su DFDS Seaways "Athena seaways" keltu. Po pietų vyko atvira anglų paskaita, kurios metu Jūrų laivavedybos studentai pasidalino Jūrinio plaukiojimo praktikos patirtimi bei patarimais. Taip pat vyko popietė moksleiviams, kurios metu atvykę Klaipėdos bei Palangos gimnazijų mokiniai susipažino su LAJM studijų aplinka, jūrininkų rengimo sistema, apžiūrėjo pagrindines laboratorijas, treniruoklius bei bendravo su juos lydėjusiais studentais.
 
Ketvirtadienis - finansininkų diena. Šią dieną  vyko uosto ir laivybos katedros studentų taikomųjų darbų pristatymai, paskaita finansininkams "Praplėsk savo galimybių ribas".